Make my dream come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make my dream come true

Free your mind
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 t.A.T.u. - what a sweetness!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Melinda

Melinda


Broj postova : 36
Registration date : 07.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:22 pm

OK, po mom avataru i signu se da zaključit da sam t.A.T.u. fanatik I love you Pa..slobodno se izjasnite šta se njih tiče..ali samo ako je pozitivno naravno, u suprotnom spavajte s jednim okom otvorenim Twisted Evil
[Vrh] Go down
Lenochka
Admin
Lenochka


Broj postova : 142
Registration date : 07.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:24 pm

već znaš da ja obožavam t.A.Tu.
njihov sam fan već godinama i jednostavno moj život ne bi bio isti bvez njih...
melinda slobodno nastavi još o njima pisat jer bilo bi mi drago
[Vrh] Go down
https://daydream.forumcroatian.com
daydreamingx

daydreamingx


Broj postova : 44
Registration date : 08.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:24 pm

haha, nice sto ih toliko voliš lijepo je imat najdraže zvijezde i ljude na koje se ugledaš.

ja sam po sebi velika fan girl odredenih osoba i znak kako je volit nekog jako puno:heart:
inace, tatu su mi super, dobre curke....
[Vrh] Go down
Melinda

Melinda


Broj postova : 36
Registration date : 07.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:35 pm

Da nastavim pisat? Ok...
OBOŽAVAM IIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHH
obožavam način na koji Julia zagrije publiku, obožavam način na koji Lena kuri novinare ("We are popstars already"), volim način na koji Julia provocira Lenu, volim....sve. Pogotovo Julijino vrištanje na koncertu i kad izvodi striptiz XD izgleda da u dvoranama postane baš vruće.... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Melinda

Melinda


Broj postova : 36
Registration date : 07.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:38 pm

daydreamingx je napisao/la:
haha, nice sto ih toliko voliš lijepo je imat najdraže zvijezde i ljude na koje se ugledaš.

ja sam po sebi velika fan girl odredenih osoba i znak kako je volit nekog jako puno:heart:
inace, tatu su mi super, dobre curke....

Meni je ljubav prema nekim slavnim osobama predivna stvar, lijepo je voljeti nekog bezuvjetno, bez obzira na njegova mane i vrline...ako si fan girl, znaš na šta mislim..
[Vrh] Go down
daydreamingx

daydreamingx


Broj postova : 44
Registration date : 08.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:39 pm

Melinda je napisao/la:
daydreamingx je napisao/la:
haha, nice sto ih toliko voliš lijepo je imat najdraže zvijezde i ljude na koje se ugledaš.

ja sam po sebi velika fan girl odredenih osoba i znak kako je volit nekog jako puno:heart:
inace, tatu su mi super, dobre curke....

Meni je ljubav prema nekim slavnim osobama predivna stvar, lijepo je voljeti nekog bezuvjetno, bez obzira na njegova mane i vrline...ako si fan girl, znaš na šta mislim..

da I love you I love you
[Vrh] Go down
Lenochka
Admin
Lenochka


Broj postova : 142
Registration date : 07.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:44 pm

meni se kod tatu najviše sviđa njihova ljubav...
ta prisutnost kemije među njima je golema i čak mene privlači
obožavam kad Yulka Lenku polako mazi ili pak kad je zajebava
nekako zrače energijom i prenose je na vas
[Vrh] Go down
https://daydream.forumcroatian.com
Melinda

Melinda


Broj postova : 36
Registration date : 07.01.2008

t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitimeuto sij 08, 2008 8:47 pm

aww danas sam gledala jedan koncert gdje je Julia imala neke perverzne ispade, a Lena se zacrvenila ko paprika...preslatke su Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





t.A.T.u. - what a sweetness! Empty
PostajNaslov: Re: t.A.T.u. - what a sweetness!   t.A.T.u. - what a sweetness! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
t.A.T.u. - what a sweetness!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Make my dream come true :: Fun Corner :: Fanatici-
Forum(o)Bir: